Vyberte stránku

O nás

Zemědělství sahá hluboko do historie naší rodiny a má několikagenerační tradici. V rodině dnes aktivně obhospodařujeme cca 60 ha půdy.

Naše rodinná firma se od roku 1992 zabývá výrobou a prodejem zemědělské techniky a patří mezi největší výrobce zemědělské techniky v ČR. Od roku 1992 opustilo bránu naší firmy několik tisíc strojů, které pomáhají v práci českým zemědělcům.

Od roku 2004 se naše firma začala zabývat vývojem zařízení pro ekologické spalování biopaliv a zařízením na výrobu pelet.

Postupem času a vývojem trhu se zemědělskou technikou jsme začali pro zemědělce vyrábět a dodávat kvalitní náhradní díly z borové oceli (radličky, pluhové ostří, hřeby rot. brán a podobně), které splňují nejpřísnější kritéria otěruvzdornosti.

Po vzájemné spolupráci od roku 1997 jsme se stali v roce 1999 výhradním obchodním zastoupením firmy FRANK, pro Českou republiku. Tato firma má 160 letou tradici ve výrobě spotřebních dílů pro zemědělce. Tyto díly označené emblémem ORIGINAL FRANK Německo se v posledních letech stále více prosazují a jsou žádány českými zemědělci pro svoji vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

V oblasti využití biopaliv jsme za naše stroje získali v létech 2006 – 2011 několik českých i zahraničních ocenění.

Naše firma vyniká vlastním vývojem, testováním, konstrukcí a kompletní výrobou strojů.

V roce 2005 dostala naše firma osvědčení č. 316 k používání chráněného znaku “ČESKÝ VÝROBEK”.

Naše společnost realizuje projekt s názvem „PODPORA KONKURENCESCHOPNOSTI SPOLEČNOSTI KOVO NOVÁK JAN NOVÁK POŘÍZENÍM NOVÝCH OBRÁBĚCÍCHZAŘÍZENÍ“, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu je zvýšení konkurenceschopnosti, obratu a tržeb společnosti pořízením nových zařízení

v podobě CNC soustruhu a CNC obráběcího centra.

Máte zájem o spolupráci?