Vyberte stránku

Granulační linka na chmel Bonsai 100 CH

Průchodnost lisu až 300 kg / hod.
Příkon celého zařízení 6 kW
Hmotnost 180 kg
Max. výška 1 300 mm
Šířka / hloubka 700 / 700 mm
El. připojení 400 V / 25 A kat. C-D
El. zásuvka 5 x 32 A
Výkon lisu cca 50 - 100 kg / hod.
Slouží k peletování chmele při nízkých teplotách

Chcete dokonale a šetrně zpracovat chmel? Peletování chmele je jednou z cest, která vám k tomuto cíli efektivně dopomůže. Protože i vyrobit pelety z chmele je dnes možné, a to díky špičkovému zařízení od společnosti Kovo Novák. Pro výrobce piva i všechny obchodníky se může tento peletovací nástroj stát velice užitečným pomocníkem, díky kterému můžete pelety sami lisovat a ovlivnit tak celý proces výroby.

PELETOVÁNÍ ZÁCHOVÁVÁ U CHMELE JEHO VŮNI I CHUŤ

Výroba chmelových pelet pomocí našeho přístroje je vysoce šetrná. Samotné dávkování je originálně řešeno a lisování probíhá pod velmi nízkým tlakem. Výsledkem jsou tak pelety z chmele, které si zachovávají esenciální oleje. Ty jsou nezbytné, aby pivu propůjčovaly tu pravou chuť a prvotřídní aroma. Naše společnost Kovo Novák se vývoji tohoto přístroje na peletování chmele věnovala dlouhodobě, abychom pivovarům mohli nabídnout to nejlepší řešení.

VYHNĚTE SE TEPELNÉMU POŠKOZENÍ CHMELE

Co nejvíce snižovat náklady při výrobě chce snad každá společnost. Ani pro vás tomu nemusí být jinak, protože peletování chmele vám k tomu účinně dopomůže. Peleta chrání chmel před oxidací, dodává mu tak trvanlivost, aniž by byla jakkoliv poškozena jeho kvalita. Kouzlo je totiž ukryto v pryskyřici, která povrch pelety pokrývá. Samotná surovina však není tepelně nijak poškozena a tak si zachovává typickou vůni, chuť a současně zůstává v této podobě chmel čerstvý mnohem déle.
Rodinná firma Kovo Novák se zabývá výrobou a prodejem zemědělské techniky již od roku 1992. Má tak za sebou mnoho zkušeností, které by ráda předávala právě prostřednictvím jejich nejnovějších peletovacích strojů. Zákazníkům se do rukou dostává unikátní zařízení, které mohou sami používat a vyrábět si pomocí něj žádané pelety či granule.

 

Máte zájem o náš stroj?

Kontaktujte naše prodejce ve Vašem regionu

Naše stroje jsou distribuované po celém světě našimi dlouhodobými partneři. Kontaktuje obchodního zástupce pro Vámi vybraný region a on Vám rád poradí s výběrem nebo dodáním vybrané zemědělské techniky.

Zobrazit seznam prodejců